Programm / program

PROGRAMM / PROGRAM

Laupäev  / Saturday  09.01.2016
08.00              Algab sissepääs näitusele / Entry to the showground
09.45               Näituse avamine / Opening of the show
10.00               Ringide töö algus / Judging starts in rings
15.00               Laps ja koer / Child and dog                                              Viera Vitkova        
                          Juuniorhändler (10- 13a) / Junior Handler (10-13y)   Viera Vitkova
                          Juuniorhändler (14-17a) / Junior Handler (14-17y)     Viera Vitkova
Parim Juuniorhändler / Best Junior Handler                Viera Vitkova

Parim Beebi / Best in Show Baby                        Volodymyr Shiyan
Parim Kutsikas / Best in Show Puppy                 Igor Selimovic
Parim Veteran / Best in Show Veteran               Marian Draganescu
Parim Kasvataja / Best Breeder Class                 Viera Vitkova
Parim Järglasteklass / Best Progeny Class         Anna Kochan
Parim Paar / Best Brace                                         Renata Petkeviciene
Rühm I / Best in Group I                                       Anna Kochan
Rühm II / Best in Group II                                    Volodymyr Shiyan
Rühm III / Best in Group III                                 Igor Selimovic
Rühm IV / Best in Group IV                                 Marian Draganescu
Rühm V / Best in Group V                                    Salvador Janeiro
Rühm VI / Best in Group VI                                 Salvador Janeiro
Rühm VII / Best in Group VII                              Renata Petkeviciene
Rühm VIII / Best in Group VIII                           Renata Petkeviciene
Rühm IX / Best in Group IX                                 Viera Vitkova
Rühm X / Best in Group X                                    Anna Kochan
Parim Juunior / Best in Show Junior                 Vicent O´Brien
Best in Show                                                             Vicent O´Brien

Pühapäev  / Sunday  10.01.2016
08.00               Algab sissepääs näitusele / Entry to the showground
10.00               Ringide töö algus / Judging starts in rings
14.30                Parim Beebi / Best in Show Baby                        Viera Vitkova
Parim Kutsikas / Best in Show Puppy                Marian Draganescu
Parim Veteran / Best in Show Veteran               Vincent O´Brien
Parim Kasvataja / Best Breeder Class                 Anna Kochan
Parim Järglasteklass / Best Progeny Class         Volodymyr Shiyan
Parim Paar / Best Brace                                         Igor Selimovic
Rühm I / Best in Group I                                       Salvador Janeiro
Rühm II / Best in Group II                                    Anna Kochan
Rühm III / Best in Group III                                 Vincent O´Brien
Rühm IV / Best in Group IV                                  Igor Selimovic
Rühm V / Best in Group V                                     Renata Petkeviciene
Rühm VI / Best in Group VI                                  Renata Petkeviciene
Rühm VII / Best in Group VII                               Salvador Janeiro
Rühm VIII / Best in Group VIII                            Viera Vitkova
Rühm IX / Best in Group IX                                  Marian Draganescu
Rühm X / Best in Group X                                     Renata Petkeviciene
Parim Juunior / Best in Show Junior                  Salvador Janeiro
Best in Show                                                              Salvador Janeiro

et